DOBRY POCZĄTEK SEZONU

Sezon zainaugurowaliśmy Ogólnopolskimi Regatami Otwarcia Sezonu. Zawody odbyły się w Warszawie w parku Skaryszewskim na Jeziorku Kamionkowskim. Młodzicy mieli do pokonania dystans 2000 m, juniorzy młodsi 3000 m, a juniorzy 5000 m.

Zawody odbywały się w strugach padającego deszczu i było bardzo zimno, termometr wskazywał zaledwie 6 st. C.

Trudne warunki nie przeszkodziły naszym zawodniczkom i zawodnikom w osiągnięciu dobrych rezultatów. Sześcioro naszych zawodników stanęło na podium.W kategorii juniorów triumfował Wiktor Wieruszewski, w młodziczkach Agata Zielińska. Drugie miejsce w juniorach młodszych zajął Jakub Lenart, Adam Kozak był trzeci. Paweł Jaworski był czwarty. Na trzecim miejscu w kategorii młodzików uplasowała się Marta Sieniawska oraz Mateusz Bielak.