LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA

PARTNERZY

indeksUKRAINA

111

222

333

444

 kajak ruchomy obrazek 0007

Gościmy

Odwiedza nas 137 gości oraz 0 użytkowników.

Lublin
-5...+1° C

SPORTOWE PODSUMOWANIE 2022 ROKU

12W piątek, 3 lutego w sali koncertowej Zespołu Szkół nr 13 przy ul. Berylowej 7 odbyła się uroczysta Gala – Podsumowanie Roku Sportowego w Lublinie. Podczas wydarzenia zawodnicy, osoby i organizacje zasłużone dla rozwoju lubelskiego sportu otrzymali listy gratulacyjne oraz Medale Prezydenta Miasta Lublin.
W roku 2022 lubelscy zawodnicy po raz kolejny dostarczyli mnóstwo wspaniałych emocji i udowodnili, że sport w Lublinie jest silny. Podsumowanie Roku Sportowego to okazja, by podziękować i pogratulować osiągniętych sukcesów. Cieszymy się i jesteśmy dumni, że w naszym mieście trenuje wielu utalentowanych sportowców – powiedziała Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin, ds. Kultury, Sportu i Partycypacji. Podsumowanie Roku Sportowego to cykliczna, uroczysta gala poświęcona sukcesom lubelskich zawodników i drużyn oraz wydarzeniom sportowym, które odbyły się w Lublinie w minionym roku. Podczas spotkania przedstawiciele Miasta Lublin wręczyli listy gratulacyjne i upominki ponad 200 zawodnikom trenującym w lubelskich klubach sportowych, którzy w ubiegłym sezonie osiągnęli wysokie wyniki. Wśród wyróżnionych byli nasi zawodnicy, medaliści ubiegłorocznych MP.

Czytaj więcej...

DWA SREBRA I BRĄZ

1 1W połowie zimowych ferii 22.01.2023 /niedziela/ braliśmy udział w IV Mistrzostwach Polski na Ergometrach Kajakowych. Zawody odbyły się w Poznaniu na hali sportowej Politechniki Poznańskiej. Organizatorem zawodów, na zlecenie Polskiego Związku Kajakowego, był Wielkopolski Związek Kajakowy. Dostawcą ergometrów wraz z oprogramowaniem była duńska firma Dansprint. Fundatorem nagród podczas MP była firma Olimpijczyk. Pozostałymi partnerami imprezy byli Ministerstwo Sportu i Turystyki, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Miasto Poznań, PGE Polska Grupa Energetyczny, Toyota Ukleja, Centralny Ośrodek Sportu, Politechnika Poznańska, Plastex, Duna Parque, Domtel, AIO, Nelo, Braca Sport, Wielkopolskie Stowarzyszenie Sportowe, Lexus Poznań, Focus Hotel, Ksero Projekt, Pracownia Kulinarna Catering Maciej Przynoga oraz Malta Ski. Mistrzostwa rozgrywane były w kategoriach seniorów, juniorów, juniorów młodszych i młodzików, kobiet oraz mężczyzn w konkurencjach K-1, C-1. Odbyły się również wyścigi sztafet czteroosobowych na dystansie 3000 m. W mistrzostwach wystartowało 350 zawodniczek i zawodników z 32 klubów

Czytaj więcej...

SPONSORZY

 

 

 

POLECAMY

logo do zamieszczenia na stronie 11  

MI
acss

                       

                                                                                                             ELDA 

   ISM

 

 dddd

 FindUsOn PL Header 2019

 

 cloud

                                                                                               Nowy Dokument programu Microsoft Word 1 removebg preview

cropped LOGO POLADA4