LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA

PARTNERZY

lublin

umarsz

lus

pzkaj

 gif

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Gościmy

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Lublin
-5...+1° C

OSTATNIE REGATY SEZONU 2020

PPPOK 001Dziesiątego października uczestniczyliśmy w Międzynarodowym Meczu Kajakowym, który odbył się w Kaniowie. Nasz klub reprezentowany był przez: Amelię Odój, Kaję Tamulewicz, Heorhii Kopyla, Maksymiliana Magocha. Regaty rozgrywane były na dystansie 200 m w kategoriach juniorów, juniorów młodszych i młodzików. Nasi zawodnicy zdobyli trzy medale:Heorhii Kopyl srebrny medal K-1 200 m juniorów młodszych, Kaja Tamulewicz-Maksymilian Magoch srebrny medal K-2 200 m młodzików mix, Amelia Odój brązowy medal K-1 200 m..

Czytaj więcej...

PODWÓJNY SUKCES WIKTORA

Miniony tydzień był niezwykle radosny dla naszego czołowego zawodnika Wiktora Wieruszewskiego. Na początku ubiegłego tygodnia Wiktor obronił pracę magisterską na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej na kierunku Turystyka i Rekreacja Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Pod koniec tygodnia startując w 77. LOTTO Mistrzostwach Polski w Zjeździe Kajakowym w Szczawnicy wywalczył tytuł Wicemistrza Polski w konkurencji KZ-1 seniorów. Wiktor jest przykładem jak można skutecznie kontynuować naukę, odnosić sukcesy sportowe czerpiąc radość z uprawiania sportu.

wiktor

MISTRZOSTWA PODKARPACIA PO RAZ SIÓDMY

00W tym roku regaty odbyły się w pierwszą sobotę października. Do Tarnobrzega przybyła rekordowa ilość klubów: MKS Czechowice-Dziedzice, UKS 4 Katowice, UKS Olimpijczyk Nowe Chechło, MOSM Tychy, Energetyk Gryfino, LTK FALA oraz gospodarze KK JEZIORO. Łącznie w zawodach brało udział około 150 zawodniczek i zawodników. Nasza reprezentacja wystąpiła w czterdziestoosobowym składzie, w tym dwie grupy profilowane ze Szkoły Podstawowej nr 39 prowadzone przez Panie Magdalenę Michalik oraz Annę Majerską. W programie zawodów było do rozegrania trzydzieści pięć wyścigów w kategoriach juniorów młodszych, młodzików oraz dzieci. Zawodnicy rywalizowali na dystansach 200, 500 i 2000 m.

Czytaj więcej...

SPONSORZY

sonet

 

 

 

POLECAMY

  MI
acss

                       

    

 DAREK

                                                                                                             ELDA 

   cropped-logo-1

 dddd

 FindUsOn PL Header 2019

 cloud