LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA

PARTNERZY

indeksUKRAINA

111

222

333

444

 83108

Gościmy

Odwiedza nas 252 gości oraz 0 użytkowników.

Lublin
-5...+1° C

UDANY START W NOWEJ STREFIE

11Drugiego września w Czechowicach Dziedzicach odbywały się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy E oraz Regaty o Puchar Czechowic Dziedzic. Mistrzostwa strefy E były dla nas pierwszym startem w nowej dla nas konfiguracji. Młodzicy z roczników 2009, 2010, 2011 rywalizowali o punkty w ramach współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży. Zawody odbywały się w konkurencjach K-1, K-2, K-4 dziewcząt i chłopców na dystansie 2000 m oraz w konkurencjach C-1, C-2 dziewcząt i chłopców na dystansie 1000 m W zawodach o Puchar Czechowic startowały dziewczęta oraz chłopcy w kategorii juniorów młodszych oraz dzieci w konkurencjach MK-1, MK-2, K-1, C-1. Wyścigi rozgrywane były na dystansie 200 m. Łącznie do rywalizacji przystąpiło około 250 zawodniczek i zawodników z trzynastu klubów: Jezioro Tarnobrzeg, KKW 1929 Kraków, KS Nadwiślan Kraków, KU AZS Politechnika Opolska, LTK Fala Lublin, MKK Łączany, MKS Czechowice-Dziedzice, WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle, MKSW Trzebinia, MOSM Tychy, UKS 4 Katowice, UKS Olimp Kraków, UKS Olimpijczyk Nowe Chechło.


W Pucharze Czechowic klub nasz reprezentowali:
Tamulewicz Kaja, Barańska Alicja, Krzyszczak Dominik, Trocewicz Paweł, Łoś Wojciech, Karpiński Cyprian, Małys Leon, Franciszek Kmicic.
W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzik w barwach naszego klubu wystąpili:
AUGUSTYNEK Dominik, BARAN Miłosz, CZAJKA Igor, GABRYEL Wiktor, KARAS Anna, KMICIC Bartosz, KOWALSKI Ksawery, MOŁDOCH Natalia, MRUGAŁA Anastazja, RADEJ Weronika, TROCEWICZ Adam.
Najlepsze wyniki osiągnęli:

PUCHAR CZECHOWIC
K-1 200 m juniorek młodszych
Kaja Tamulewicz – brązowy medal
MK-1 dzieci rocznik 2013
Franciszek Kmicic – brązowy medal
Leon Małys – czwarte miejsce

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW
K-2 2000 m
Dominik AUGUSTYNEK-WIKTOR GABRYEL - złoty medal
C-1 1000 m
Anastazja MRUGAŁA - złoty medal
K-1 2000 m
Dominik AUGUSTYNEK - brązowy medal
Wiktor GABRYEL - czwarte miejsce
K-2 2000 m
Weronika RADEJ, Anna KARAŚ - czwarte miejsce
Ponadto punkty w konkurencji K-1 2000 m dla naszego klubu i województwa zdobyli:
Adam TROCEWICZ, Igor CZAJKA, Anna KARAŚ, Weronika RADEJ.
Według nieoficjalnych wyników zdobyliśmy łącznie 16 punktów.
Przed nami dwudziestego trzeciego września jeszcze jeden start na zakończenie sezonu, będą to tradycyjne regaty o Mistrzostwo Podkarpacia, które odbędą się w Tarnobrzegu.

3124567DSC09229DSC094558

SPONSORZY

 

 

 

POLECAMY

logo do zamieszczenia na stronie 11

MI
acss

                       logo fundacja lotto jpg

                                                                                                             ELDA 

   ISM

 

 dddd

 FindUsOn PL Header 2019

                                                                                               Nowy Dokument programu Microsoft Word 1 removebg preview

cropped LOGO POLADA4