LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA

PARTNERZY

UL450 

lublin

umarsz

lus

pzkaj

 

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Gościmy

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Lublin
-5...+1° C

NAJMŁODSI W AKCJI

W minioną sobotę i niedzielę nasi najmłodsi zawodnicy dwukrotnie brali udział w regatach: W sobotę 27 maja w Regatach Otwarcia Sezonu na kanale żerańskim w Warszawie. startowali na Regatach Otwarcia Sezonu organizowanych przez Mazowiecki Okręgowy Związek Kajakowy oraz KS „ SPÓJNIA WARSZAWA. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach K-1 i K-2 na dystansach 200 i 2000m


Klub reprezentowali:
Michał Zieliński K1 200m dzieci młodsze 1 miejsce
Nikodem Balczus K1 200m dzieci młodsze 3 miejsce
Wiktor Balczus K1 200m dzieci 1 miejsce
Dawid Gieroba K1 200m dzieci 6 miejsce
Mikołaj Frąk
K2 200m młodzików 1 miejsce
K1 2000m młodzików 1 miejsce
Kacper Knieć
K2 200m młodzików 1 miejsce
K1 2000m młodzików 2 miejsce
Agata Kowalczyk
K2 200m młodziczek 2 miejsce
K1 2000m młodziczek 2 miejsce
Aleksandra Ligocka
K2 200m młodziczek 2 miejsce
Dorota Moskowicz
K1 2000m juniorek młodszych 3 miejsce
Krzysztof Jaszewski
K1 2000m juniorów młodszych 11 miejsce
Ernest Paluch K1 2000m młodzików 6 miejsce

W niedzielę 28 maja w III Otwartych Regatach o Puchar Miasta Rzeszów.

W rzeszowskich regatach klub reprezentowali:
Jaszewski Krzysztof junior młodszy K-1 500m
Moskowicz Dorota junior młodszy K-1 200m oraz 500m
Kowalczyk Agata młodzik K1 2km oraz 200m, K2 200m,
Ligocka Aleksandra młodzik K1 2km oraz 200m, K2 200m,
Frąk Mikołaj młodzik K1 2km oraz 200m
Knieć Kacper młodzik K1 2km oraz 200m
Balczus Wiktor dzieci MK 200m,
Zieliński Michał dzieci MK 200m, .POLO 200m
Moszczyński Dominik dzieci POLO 200m
Balczus Nikodem dzieci MK 200m oraz POLO 200m
Świć Artur dzieci POLO 200m
Ćwikło Wojciech dzieci POLO 200m
Margula Julia dzieci POLO 200m
Flor Jakub dzieci POLO 200m
Kopyl Heorhii dzieci POLO 200m
Złote medale zdobyli:
Balczus Wiktor dzieci MK 200m,
Zieliński Michał dzieci POLO200m,
Srebrne medale zdobyli:
Moskowicz Dorota junior młodszy K1 200m
Moskowicz Dorota junior młodszy K1 500m
Kowalczyk Agata młodzik K-1 2km
Kowalczyk Agata młodzik K-1 200m
Kowalczyk Agata młodzik K-2 200m
Ligocka Aleksandra młodzik K2 200m
Frąk Mikołaj młodzik K-1 200m,
Brązowe medale zdobyli:
Knieć Kacper młodzik K-1 200m
Balczus Nikodem dzieci POLO 200m
Zieliński Michał dzieci MK 200m

SPONSORZY

 

 

sonet

 

 

 

POLECAMY

                                                   

acssFRS

                       

    

 DAREK

                                                                                                             ELDA 

   cropped-logo-1

 

 

 dddd

 326 LOGO II EG smm