LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA

PARTNERZY

 

lus

choinka-ruchomy-obrazek-0138

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Lublin
-5...+1° C

CZWARTY PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

DSC01633To już po raz czwarty na tarnobrzeskim jeziorze w ostatnią sobotę września Klub Kajakowy JEZIORO organizował regaty kończące sezon startowy lubelsko podkarpackiego związku kajakowego. Zawody tradycyjnie rozgrywane były o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla. Do rywalizacji zgłosiło się około 70 zawodniczek i zawodników z czterech klubów: Energetyk Gryfino, RKK Rzeszów, Jezioro Tarnobrzeg, oraz LTK FALA.

Zawodnicy ścigali się na dystansach 200, 500 oraz 2000 m w zależności od kategorii wiekowej w konkurencjach K-1 i K-2.
Jak zawsze regaty odbywały się przy pięknej słonecznej pogodzie przy sprzyjającym umiarkowanym wietrze. Do Tarnobrzega udała się ponad dwudziesto osobowa ekipa naszego klubu. Zawodnicy nasi zostali zgłoszeni do wyścigów w kategoriach juniorów, juniorów młodszych, młodzików oraz dzieci w kategoriach dziewcząt oraz chłopców.

DSC01590DSC01596DSC01597DSC01598DSC01599DSC01612DSC01620DSC01631DSC01633DSC01639DSC01645DSC01648DSC01650DSC01654DSC01656DSC01670DSC01679DSC01689DSC01695DSC01702DSC01707DSC01711DSC01716DSC01719DSC01730DSC01736DSC01730DSC01736DSC01740DSC01749DSC01757DSC01765DSC01770DSC01773

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji:

K-1 Juniorów 200m
1.DURDA TOMASZ FALA Lublin
2.DOBROŃ BARTŁOMIEJ JEZIORO Tarnobrzeg

K-1 Juniorów młodszych-200m
1. MAJEWSKI WOJCIECH RRK Rzeszów
2. ROZPĘDEK TYMON ENERGETYK Gryfino
3. PIĄTEK JAKUB JEZIORO Tarnobrzeg

K-1 Młodziczek -200m
1.SZCZĘSNA MAGDALENA JEZIORO Tarnobrzeg
2.KOWALCZYK AGATA FALA Lublin
3.BAJDA JAGODA JEZIORO Tarnobrzeg

K-1Młodzików -2000m
1. KULESZA PRZEMYSŁAW ENERGETYK Gryfino
2. STAREŃCZAK HUBERT RRK Rzeszów
3. FRĄK MIKOŁAJ FALA Lublin

K-1 Dziewcząt rocznik 2005\2006 200m
1. KOŁODZIEJ KATARZYNA JEZIORO Tarnobrzeg
2. KROKOSZ KAROLINA FALA Lublin

K-1 Chłopców rocznik 2005 200m
1. GAWRON IGOR JEZIORO Tarnobrzeg
2. CHODUBSKI OLGIERD ENERGETYK Gryfino
3. BALCZUS WIKTOR FALA Lublin

K-1 Chłopców rocznik 2006 200m
1. PUZIO KACPER JEZIORO Tarnobrzeg
2. KOŁODZIEJ ANTONI JEZIORO Tarnobrzeg
3. GIEROBA DAWID FALA Lublin

K-1 Młodziczek 2000m
1. SZCZĘSNA MAGDALENA JEZIORO Tarnobrzeg
2. KOWALCZYK AGATA FALA Lublin
3.OPAŁKA URSZULA JEZIORO Tarnobrzeg

K-1 Juniorów 500m
1. DOBROŃ BARTŁOMIEJ JEZIORO Tarnobrzeg
2. DURDA TOMASZ FALA Lublin

K-1 Juniorów młodszych 500m
1. Majewski Wojciech RRK Rzeszów
2. PIĄTEK JAKUB JEZIORO Tarnobrzeg
3. ROZPĘDEK TYMON ENERGETYK Gryfino

K-1 Dzieci - 200m Chłopców rocznik 2007 i młodsi
1. ZIELIŃSKI MICHAŁ FALA Lublin
2. BALCZUS NIKODEM Fala Lublin
3. WÓJCIK MATEUSZ JEZIORO Tarnobrzeg

K-2 Młodziczek 500m
1 SZCZESNA MAGDALENA
   BŁAŻEJCZAK ZUZANNA JEZIORO Tarnobrzeg
2 BAJDA JAGODA
   OPAŁKA URSZULA JEZIORO Tarnobrzeg
3 KOWALCZYK AGATA
   LIGOCKA ALEKSANDRA FALA Lublin

K-1 Młodzików 200 m
1. Stareńczak Hubert RKK Rzeszów
2. Kulesza Przemysław Energetyk Gryfino
3. Knieć Kacper Fala Lublin

K-1 Masters 200m Mężczyzn
1.SZCZUDŁO MIŁOSZ RRK Rzeszów
2.KRAWIEC TOMASZ RRK Rzeszów
3. Rek Tadeusz Sanok

K-1 Masters 200m Kobiet
1. RIMMA STAREŃCZAK RRK Rzeszów
2. JOANNA CZAJKOWSKA –KOZIK RRK Rzeszów
3. Kusik Iwona JEZIORO Tarnobrzeg

K-2 Chłopców rocznik 2005\2006 200m
1 GAWRON IGOR
   KOŁODZIEJ ANTONI JEZIORO Tarnobrzeg
2 SMOLAK MACIEJ
   CHODUBSKI OLGIERD ENERGETYK Gryfino
3 BALCZUŚ WIKTOR
   ZIELIŃSKI MICHAŁ FALA Lublin

K-2 Juniorów młodszych 500m
1 DOBROŃ BARTŁOMIEJ
   PIĄTEK JAKUB JEZIORO Tarnobrzeg
2 MAJEWSKI WOJCIECH
   STAREŃCZAK HUBERT RRK Rzeszów
3 JASZEWSKI KRZYSZTOF Fala Lublin
   ROZPĘDEK TYMON Energetyk Gryfino

K-2 Młodzików 500m
1 KOŚCIKIEWICZ OSKAR
   KULESZA PRZEMYSŁAW ENERGETYK Gryfino
2 KNIEĆ KACPER
   FRĄK MIKOŁAJ FALA Lublin
3 WOJCIECHOWSKI ARTUR
   KORCZYŃSKI IGOR ENERGETYK Gryfino

SPONSORZY

 

 

sonet

 

 

 

POLECAMY

                                                                   

acssFRS

                      
   ZSNR8 

 DAREK