LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA

PARTNERZY

 

lublin

umarsz

lus

pzkaj

 

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Lublin
-5...+1° C

PO REGATACH

MEDALE SZKLA 3W minioną sobotę /16.06/ odbyły się organizowane po raz dwunasty Regaty o Puchar Lubelskiego Koziołka oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego. W zawodach brało udział około 90 zawodniczek i zawodników reprezentujący kluby :
Dojlidy Białystok
Wiking Tomaszów Mazowiecki
WTW Warszawa
Jezioro Tarnobrzeg
Fala Lublin
Oraz zaprzyjaźnieni zawodnicy ze szkoły sportowej z Kovla/Ukraina/
Podczas regat rozegrano 19 wyścigów w kategoriach dzieci, młodzików, juniorów młodszych, juniorów. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach K-1, C-1, K-2 na dystansach 200, 1000 oraz 2000m. W programie zawodów od sześciu lat rozgrywany jest wyścig memoriałowy poświęcony pamięci przedwcześnie zmarłemu trenerowi Jerzemu Boboli. Wyścig memoriałowy rozgrywany jest w kategorii juniora młodszego w konkurencji K-1 na dystansie 200 m. W tym roku wyścig memoriałowy wygrał reprezentant Wikinga Tomaszów Mazowiecki Jakub Andryszczak Regaty były kolejnym sprawdzianem najmłodszych kajakarzy przed zbliżającymi się startami głównymi.

Czołowe lokaty poszczególnych konkurencji:
K-1 200 m młodzików
1 Igor Gawron JEZIORO Tarnobrzeg
2 Natan Góra WIKING Tomaszów Mazowiecki
3 Filip Andryszczak WIKING Tomaszów Mazowiecki
K-1 200 m juniorów
1 Bartłomiej Dobroń JEZIORO Tarnobrzeg
2 Marek Rybarczyk WIKING Tomaszów Mazowiecki
3 Jakub Piątek JEZIORO Tarnobrzeg
K-1 200 m juniorów młodszych
1 Jakub Andryszczak WIKING Tomaszów Mazowiecki
2 Stanisław Kietlicz-Wojnacki WTW Warszawa
3 Ernest Paluch FALA Lublin
K-1 200 m juniorek
1 Dorota Moskowicz FALA Lublin
2 Natalia Pasińska WIKING Tomaszów Mazowiecki
K-1 200 m juniorek młodszych
1 Magdalena Szczęsna JEZIORO Tarnobrzeg
2 Alicja Szymborska DOJLIDY Białystok
3 Julia Zajkowska DOJLIDY Białystok
C-1 200 m juniorek młodszych
1 Maria Pronina Kovel
2 Wiktoria Dąbrowska DOJLIDY Białystok
C-1 200 m juniorów
1 Oleksander Hushynets Kovel
2 Andrii Huz Kovel
3 Eduard Perevozniuk Kovel
C-1 200 m juniorów młodszych
1 Łukasz Tomasiuk DOJLIDY Białystok
2 Hubert Świstak DOJLIDY Białystok
K-1 200 m młodziczek
1 Jagoda Bajda JEZIORO Tarnobrzeg
2 Aleksandra Dąbrowska DOJLIDY Białystok
3 Zuzanna Błażejczak JEZIORO Tarnobrzeg
K-1 200 m dzieci chłopców
1 Franek Mularczyk WTW Warszawa
2 Dawid Gieroba FALA Lublin
3 Paweł Andryszczak WIKING Tomaszów Mazowiecki
K-1 200 m dzieci dziewcząt
1 Dominika Zimoch DOJLIDY Białystok
2 Otylia Błażejczak JEZIORO Tarnobrzeg
C-1 200 m dzieci chłopców
1 Oleksander Sheiko Kovel
2 Maciej Supryn DOJLIDY Białystok
3 Wojtek Świderski DOJLIDY Białystok
K-1 1000 m juniorów
1 Bartłomiej Dobroń JEZIORO Tarnobrzeg
2 Marek Rybarczyk WIKING Tomaszów Mazowiecki
3 Jakub Piątek JEZIORO Tarnobrzeg
K-1 1000 m juniorów młodszych
1 Jakub Andryszczak WIKING Tomaszów Mazowiecki
2 Stanisław Kietlicz-Wojnacki WTW Warszawa
3 Ernest Paluch FALA Lublin
K-1 1000 m juniorek
1 Dorota Moskowicz FALA Lublin
2 Natalia Pasińska WIKING Tomaszów Mazowiecki
K-1 1000 m juniorek młodszych
1 Magdalena Szczęsna JEZIORO Tarnobrzeg
2 Alicja Szymborska DOJLIDY Białystok
3 Julia Zajkowska DOJLIDY Białystok
C-1 1000 m juniorek młodszych
1 Maria Pronina Kovel
2 Wiktoria Dąbrowska DOJLIDY Białystok
C-1 1000 m juniorów
1 Oleksander Hushynets Kovel
2 Eduard Perevozniuk Kovel
3 Andrii Huz Kovel
C-1 1000 m juniorów młodszych
1 Łukasz Tomasiuk DOJLIDY Białystok
2 Hubert Świstak DOJLIDY Białystok
K-1 2000 m młodzików
1 Filip Andryszczak WIKING Tomaszów Mazowiecki
2 Igor Gawron JEZIORO Tarnobrzeg
3 Natan Góra WIKING Tomaszów Mazowiecki
K-1 2000 m młodziczek
1 Urszula Opałka JEZIORO Tarnobrzeg
2 Jagoda Bajda JEZIORO Tarnobrzeg
3 Zuzanna Błażejczak JEZIORO Tarnobrzeg
K-2 200 m dzieci chłopców
1 Igor Krukowski-Franek Mularczyk WTA Warszawa
2 Michał Zieliński-Dawid Gieroba FALA Lublin
3 Antoni Kołodziej-Dawid Osada JEZIORO Tarnobrzeg
K-2 200 m juniorów
1 Jakub Andryszczak-Jakub Rybarczyk WIKING Tomaszów Mazowiecki
2 Bartłomiej Dobroń-Jakub Piątek JEZIORO Tarnobrzeg
K-2 2000 m młodzików
1 Filip Andryszczak-Natan Góra WIKING Tomaszów Mazowiecki
2 Wiktor Balczus-Heorhii Kopyl FALA Lublin
3 Mateusz Grochała-Łukasz Leśniak WTW Warszawa
K-2 2000 m młodziczek
1 Jagoda Bajda-Zuzanna Błażejczyk JEZIORO Tarnobrzeg
2 Aleksandra Dąbrowska-Dominika Zimoch DOJLIDY Białystok
3 Julia Jarocka-Katarzyna Kołodziej JEZIORO Tarnobrzeg
K-2 1000 m juniorów
1 Jakub Andryszczak-Jakub Rybarczyk WIKING Tomaszów Mazowiecki
2 Bartłomiej Dobroń-Jakub Piątek JEZIORO Tarnobrzeg

20180616 16282720180616 16324820180616 16341220180616 16350020180616 16413420180616 164858

WSPIERAJA

SPONSORZY

sonet

 

 

 

POLECAMY

  MI
acss

                       

    

 DAREK

                                                                                                             ELDA 

   cropped-logo-1

 dddd

 FindUsOn PL Header 2019

WYWIAD Z MINISTREM Z MINISTREM SPORTU