LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA

PARTNERZY

lublin

umarsz

lus

pzkaj

 gif

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Gościmy

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Lublin
-5...+1° C

AWANS DOROTY DO K N JUNIOREK NA 2019 ROK

BeztytuuOkres przygotowawczy do sezonu 2019 rozpoczęliśmy Zawodami Konsultacyjnymi Juniorów rozgrywanymi w ramach Trzeciego Pucharu Polski. Konsultacje Juniorów tradycyjnie odbywały się na obiektach Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Wałczu w dniach 19-21.10. Zawodnicy mieli do wykonania sprawdziany specjalistyczne oraz ogólnorozwojowe. Konsultacje rozpoczął sprawdzian biegowy na dystansie 1 500 m, kóty został rozegrany w piątek. Na wodzie zawodnicy pokonywali indywidualnie dystans 2000 m, po 10 minutowej przerwie płynęli dystans 1000 m. Ponadto zawodnicy rywalizowali na basenie pływackim, do pokonania mieli odcinek 200 m. Odbył się również sprawdzian siły (dociąganie, wyciskanie, drążek, poręcze – praca, moc), sprawdzian koordynacji ruchowej i precyzji ruchu oraz bieg na dystansie 30 m. Klub nasz reprezentowali Dorota Moskowicz w kategorii juniorów oraz Ernest Paluch w kategorii juniorów młodszych. Dorota w sprawdzianach specjalistycznych zajęła 10 miejsce. W sprawdzianie biegowym była 3 na basenie zajęła 5 miejsce. Zajęte miejsca w sprawdzianach ogólnorozwojowych oraz wynik uzyskany na wodzie klasyfikuje Dorotę w pierwszej 6 punktacji ogólnej. Uzyskanymi wynikami nasza zawodniczka zapewniła sobie miejsce w kadrze narodowej juniorek na rok 2019. Ernest w sprawdzianach specjalistycznych uplasował się na 48 pozycji. Sprawdzian pływacki zakończył na 9 pozycji natomiast biegowy na 32. Wyniki naszych zawodników należy ocenić bardzo pozytywnie. Uzyskane wyniki są bardzo dobrym prognostykiem na progu okresu przygotowawczego do sezonu 2019. Szczególnie należy wyróżnić uzyskanie awansu Doroty Moskowicz do Kadry Narodowej Juniorów oraz osiągnięte wyniki. Za tydzień rywalizować będą seniorzy.

DSC04070DSC04072

SPONSORZY

sonet

 

 

 

POLECAMY

  MI
acss

                       

    

 DAREK

                                                                                                             ELDA 

   ISM

 dddd

 FindUsOn PL Header 2019

 cloud

                                                                                                                           Nowy Dokument programu Microsoft Word 1 removebg preview

cropped LOGO POLADA4