LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA

PARTNERZY

UL450 

lublin

umarsz

lus

pzkaj

 

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Gościmy

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Lublin
-5...+1° C

WIOSŁOWANIE DLA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

PlakatW sobotę 12 stycznia braliśmy udział w wydarzeniu „Wiosłujemy na rekord". Wydarzenie odbywało się w ramach wspierania „27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy". W rywalizacji brali udział mieszkańcy: Poznania, Warszawy, Gdańska, Torunia, Bydgoszczy, Szczecina oraz Lublina. Bicie rekordu rozpoczęło się o godzinie 9.00 w Atrium Felicity i trwało do godziny 19.00. Zadanie polegało na wiosłowaniu na ergometrze wioślarskim. Każdy uczestnik miał do pokonania dystans 500 m. W biciu rekordu brało udział wielu sportowców z naszego miasta w śród nich byli zawodnicy naszego klubu: Agata Zielińska, Dorota Moskowicz, Ernest Paluch, Michał Zieliński, Wiktor Wieruszewski oraz prezes klubu Krzysztof Majerski i trener Zbigniew Świderski. Aktywność w wiosłowaniu dla Orkiestry Świątecznej Pomocy wykazali również rodzice naszych zawodników Pani Iwona Wieruszewska mama Wiktora oraz Pan Krzysztof Zieliński tata Agaty. W wiosłowaniu brała udział również wiceprezydent miasta Lublin Pani Beata Stepaniuk-Kuśmierzak.

 

 

WOSP0WOSP01WOSP1WOSP2WOSP3WOSP4WOSP5WOSP6WOSP7logologologologologo

 

SPONSORZY

 

 

sonet

 

 

 

POLECAMY

                                                   

acssFRS

                       

    

 DAREK

                                                                                                             ELDA 

   cropped-logo-1

 dddd

 FindUsOn PL Header 2019

WYWIAD Z MINISTREM Z MINISTREM SPORTU