LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA

PARTNERZY

lublin

umarsz

lus

pzkaj

 

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Gościmy

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Lublin
-5...+1° C

DWA MEDALE DZIECI W AUGUSTOWIE

STRONAW sobotę 21 września uczestniczyliśmy w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików oraz Regatach Dzieci. Zawodny odbywały się w Augustowie na rzece Netta. Podczas zawodów nasz klub reprezentowali: Heorii Kopyl, Maksymilian Magoch, Maciej Socha, Michał Zieliński, Kaja Tamulewicz, Amelia Odój, Iga Krzyżak, Natalia Mołdoch, Julia Goleniewska Szymon Szulc, Szymon Zublilewicz, Dominik Augustynek. W drużynie ze względów obiektywnych /choroba/ zabrakło kilku czołowych zawodników. Młodzicy rywalizowali w konkurencjach K-1 oraz K-2 na dystansie 2000 m. W jedynkach startowali: Heorhii Kopyl, Maksymilian Magoch, Maciej Socha, Michał Zieliński, Kaja Tamulewicz. W Konkurencji K-2 startowali Michał Zieliński-Maciej Soch. W jedynkach chłopców rozegrane zostały dwie eliminacje. W każdej z eliminacji startowało 20 zawodników. Do wyścigu finałowego awansowało po 8 zawodników z każdej eliminacji oraz czerech zawodników z najlepszymi czasami z obu eliminacji. Do finału z naszych zawodników awansował jedynie Heorhii Kopyl, który w wyścigu finałowym był dziesiąty. Michał z Maćkiem startujący w osadzie K-2 ostatecznie ukończyli wyścig na dziewiątym miejscu. Jedyna nasza młodziczka Kaja Tamulewicz w finale K-1 2000 m była piętnasta.

Dzieci startowały na dystansie 200 m w konkurencjach K-1 oraz K-2.
W K-1 dzieci chłopców rocznik 2009 Dominik Augustynek zdobył srebrny medal.
W roczniku 2008 reprezentowali nas:
Amelia Odój, która po bardzo dobrej pierwszej części wyścigu płynąc na trzecim miejscu uległa wywrotce, Szymon Zubilewicz - czwarte miejsce, Szymon Szulc - szóste miejsce
W K-1 rocznik 2009 dziewcząt wystąpiły:
Iga Krzyżak - zdobyła brązowy medal
Julia Goleniewska - 5 miejsce
Natalia Mołdoch - 7 miejsce
W konkurencji K-2 dziewcząt na dystansie 200 m Julia Golniewska – Iga Krzyżak były czwarte
Dominik Augustynek - Szymon Zubilewicz w K-2 na 200 m ukończyli wyścig na czwartym miejscu
Za tydzień 28 września wyjeżdżamy do Tarnobrzega, uczestniczyć będziemy w Regatach o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego.

DSC06395DSC06396DSC06401DSC06403DSC06406DSC06418DSC06431DSC06437DSC06440DSC06447DSC06460DSC06466DSC06476DSC06481DSC06482

SPONSORZY

sonet

 

 

 

POLECAMY

  MI
acss

                       

    

 DAREK

                                                                                                             ELDA 

   cropped-logo-1

 dddd

 FindUsOn PL Header 2019