LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA

PARTNERZY

lublin

umarsz

lus

pzkaj

 gif

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Lublin
-5...+1° C

PO RAZ CZTERNASTY

01Po raz czternasty w sobotę 4 lipca odbył się regaty o Puchar Lubelskiego Koziołka, Otwarte Mistrzostwa Województwa ora 2. Regaty Rodzinne. Zawody odbywały się przy idealnej pogodzie. Zawodnicy rywalizowali w konkurencji dzieci /roczniki 2008 i młodsi/ młodzików /roczniki 2006-2007/juniorów młodszych /roczniki /2004-2005/ juniorów /roczniki 2003-2002/ . Dzieci startowały w kajakach POLO, MK-1 oraz K-1 na dystansie 200 m. Młodzicy startowali w K-1 na dystansach 200 m oraz 2000m. Juniorzy i juniorzy młodsi w K-1 na dystansach 200 m i 1000 m. Jak co roku w programie zawodów był wyścig memoriałowy poświęcony pamięci przedwcześnie zmarłemu trenerowi Jerzemu Boboli. Wyścig odbywał się na dystansie 200 m w konkurencji K-1. W wyścigu memoriałowym open zwyciężył nasz zawodnik Ernest Paluch. W 2. Regatach Rodzinny startowali zawodnicy wraz z rodzicami lub członkami rodzin z odziałem na dzieci, młodzik, junior w kajakach T-2. Odbył się również wyścig open w T-2. Regaty były pierwszym sprawdzianem dla większości naszych zawodników. W zawodach brali ponadto udział kajakarze z klubu kajakowego JEZIORO Tarnobrzeg oraz MUKS WIKING Tomaszów Mazowiecki.Upominki dla zwycięzców w poszczególnych konkurencji ufundowali

mpkkanokajaki

Kajaki T-2 do wyścigów rodzinnych nieodpłatnie zabezpieczyła firma

klpl
Bardzo serdecznie dziękujemy wyżej wymienionym oraz rodzicom którzy przygotowali słodki poczęstunek dla uczestników zawodów

ZWYCIĘZCY WYŚCIGÓW

 

123456789101112131415161718192021222324252627

WSPRCIEMiM

SPONSORZY

sonet

 

 

 

POLECAMY

  MI
acss

                       

    

 DAREK

                                                                                                             ELDA 

   ISM

 dddd

 FindUsOn PL Header 2019

 cloud

                                                                                                                           Nowy Dokument programu Microsoft Word 1 removebg preview