LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA

PARTNERZY

lublin

umarsz

lus

pzkaj

 gif

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Gościmy

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Lublin
-5...+1° C

DOBRY PROGNOSTYK

ProgramW ostatnią wakacyjną sobotę /29.08/ braliśmy udział w VII Memoriale Ireneusza SKOWROŃSKIEGO. Do Białegostoku bo tam odbywały się regaty memoriałowe wybraliśmy się liczną ekipą. Klub nasz reprezentowali:
Gieroba Dawid, Magoch Maksymilian, Szulc Kacper, Tamulewicz Kaja, Zieliński Michał, Szulc Szymon, Zubilewicz Szymon, Odój Amelia, Zajączkowski Karol, Gieroba Oliwier, Augustynek Dominik, Krzyżak Iga, Trocewicz Adam, Kowalski Ksawery, Czajka Igor, Zublilewicz Grzegorz, Trocewicz Paweł, Rak Lidia, Mielnik Zofia, Karaś Anna, Kacprzak Mateusz, Krzyszczak Dominik, Gieroba Franciszek, Baran Milan. Najmłodsi zawodnicy dzieci rocznik 2010 i młodsi rywalizowali w konkurencji POLO na dystansie 200 m, pozostali startowali w konkurencjach K-1, K-2 na dystansie 500 m. W Białostockich regatach zawodnicy nasi na 21 rozegranych wyścigów stawali dziesięciokrotnie na podium.

 

Zwycięstwa w swoich kategoriach osiągnęli:
Młodzicy K-2 500 m Michał Zieliński-Dawid Gieroba
Dzieci chłopcy K-2 500 m Dominik Augustynek-Szymon Zubilewicz
Dzieci chłopcy rocznik 2008 Zubilewicz K-1 500 m
Dzieci chłopcy rocznik 2009 Dominik Augustynek
Drugie miejsca zajęli:
Młodzicy K-1 500 m Dawid Gieroba
Dzieci chłopcy rocznik 2008 K-1 500 m Oliwier Gieroba
Dzieci dziewczynki rocznik 2008 K-1 500 m Amelia Odój
Dzieci dziewczynki rocznik 2009 K-1 500 m Iga Krzyżak
Dzieci dziewczynki K-2 500 m Amelia Odój-Iga Krzyżak
Trzecie miejsce zdobyli:
Dzieci chłopcy rocznik 2010 i młodsi POPLO 200 m Paweł Trocewicz
Dzieci chłopcy K-2 500 m Grzegorz Zubilewicz-Ksawery Kowalski
BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY RODZICOM, KTÓRZY NIEODPŁATNIE POMOGLI W TRANSPORCIE ZAWODNIKÓW NA REGATY.
Przed naszymi zawodnikami jeszcze trzy starty:
Mistrzostwa Polski w Maratonie /18-20.09 Sztum/,
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików /25-26.09 Elbląg/,
Puchar Marszałka województwa podkarpackiego /3.10 Tarnobrzeg/

 

biaystokDSC09412

SPONSORZY

sonet

 

 

 

POLECAMY

  MI
acss

                       

    

 DAREK

                                                                                                             ELDA 

   cropped-logo-1

 dddd

 FindUsOn PL Header 2019

 cloud