LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA

PARTNERZY

indeksUKRAINA

111

222

333

444

 83108

Gościmy

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Lublin
-5...+1° C

OSTATNIE REGATY SEZONU 2020

PPPOK 001Dziesiątego października uczestniczyliśmy w Międzynarodowym Meczu Kajakowym, który odbył się w Kaniowie. Nasz klub reprezentowany był przez: Amelię Odój, Kaję Tamulewicz, Heorhii Kopyla, Maksymiliana Magocha. Regaty rozgrywane były na dystansie 200 m w kategoriach juniorów, juniorów młodszych i młodzików. Nasi zawodnicy zdobyli trzy medale:Heorhii Kopyl srebrny medal K-1 200 m juniorów młodszych, Kaja Tamulewicz-Maksymilian Magoch srebrny medal K-2 200 m młodzików mix, Amelia Odój brązowy medal K-1 200 m..

 

Drugi dzień pobytu /11.10 niedziela/ na Śląsku to udział w Międzynarodowych Regatach o Puchar Polski Południowej, które odbywały się w Katowicach w Dolinie Trzech Stawów. Podczas Regat o Puchar Polski Południowej rywalizacja toczyła się na dystansie 500 m w konkurencjach C-1, K-1, K-2, MK-1. Na zakończenie zostały rozegrane wyścigi memoriałowe w konkurencjach K-1, C-1 na dystansie 2000 m. Wyścig K-1 juniorów poświęcony by pamięci Antoniego Cebuli. Wyścig C-1 2000 m Juniorów upamiętniał Marka Wisłę. Wyścig C-1 2000 m juniorek upamiętniał postać Antoniego Ganzela. Wyścig K-1 2000 m juniorek był wyścigiem imienia Teresy Walczak. W naszej drużynie wystąpili: Amelia Odój, Kaja Tamulewicz, Heorhii Kopyl, Maksymilian Magoch, Szymon Zubilewicz, Dominik Augustynek. Medale w Pucharze Polski Południowej zdobyli:
Amelia Odój złoty medal K-1 500 m dzieci dziewcząt
Kaja Tamulewicz brązowy medal K-1 500 m młodziczek
Dominik Augustynek srebrny medal MK-1 500 m dzieci chłopców
Dominik Augustynek-Szymon Zubilewicz złoty medal K-2 500 m dzieci chłopców
Dużego pecha miał Szymon Zubilewicz, który wygrał wyścig K-1 500 m dzieci chłopców, został zdyskwalifikowany za uchybienia regulaminowe.
Śląskie regaty zakończyły sezon startowy 2020.
Przed najlepszymi Ogólnopolska Konsultacja Juniorów, która jest imprezą kwalifikacyjną do Kadry Narodowej na sezon 2021. Konsultacja odbędzie się w dniach 21-25.10 w Centralnym Ośrodku Sportu w Wałczu.

12DSC003291112DSC00473

SPONSORZY

 

 

 

POLECAMY

logo do zamieszczenia na stronie 11

MI
acss

                       logo fundacja lotto jpg

                                                                                                             ELDA 

   ISM

 

 dddd

 FindUsOn PL Header 2019

                                                                                               Nowy Dokument programu Microsoft Word 1 removebg preview

cropped LOGO POLADA4