LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA

PARTNERZY

indeksUKRAINA

111

222

333

444

 83108

Gościmy

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Lublin
-5...+1° C

NIESPODZIEWANE ZŁOTO BARDZO CIESZY

 

1W sobotę 03.09.2022 na wodach naszego zalewu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Dzieci. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików stanowią część krajowego systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży. W zawodach brali udział przedstawiciele czterech województw : Mazowieckiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego oraz Lubelskiego z czternastu klubów: UKS Dojlidy Białystok, Creovia Białystok, SPARTA Augustów, Baza Mrągowo, UKS SILVANT-Kajak Elbląg, KORONA Elbląg, Kayak Sport Club Olsztyn, KSC Olsztyn, UKS PONCIO 2010 Lidzbark Welski, UKS KOSZAŁEK Węgorzewo, WTW Warszawa, SPÓJNIA Warszawa, NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki, LTK FALA.

Łącznie starowało około 200 zawodniczek i zawodników. Młodzicy ścigali się na dystansie 2000 m w konkurencjach K-1, C-1 dziewcząt i chłopców, K-2, C-2 dziewcząt i chłopców, K-4 chłopców. Najliczniej bo ponad 40 zawodników wystartowało w konkurencji K-1 2000 m chłopców. W tej konkurencji odbyły się dwa wyścigi eliminacyjne z których do finału awansowało 30 zawodników. W pozostałych konkurencjach odbywały się tylko wyścigi finałowe. Dzieci rywalizowały w konkurencjach K-1, C-1, K-2 dziewcząt i chłopców na dystansie 200 m. W kategorii młodzików bardzo miłą niespodziankę sprawiła dwójka chłopców Dominik Augustynek – Wiktor Gabryel wygrywając zdecydowanie wyścig dwójek z faworytami z BAZY Mrągowo braćmi Arturem i Bartoszem Bachora. To był nasz najlepszy wynik podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. W kategorii dzieci zdobyliśmy trzy medale: Anna Karaś wywalczyła srebrny medal w K-1 dziewcząt, drugi srebrny medal zdobyła osada dziewcząt w składzie Anna Karaś i Weronika Radej, Wojciech Łoś i Franciszek Gieroba zdobyli medal brązowy w K-2 chłopców. Najlepsi w dniach 16-18.09.2022 będą brali udział w Mistrzostwach Polski w Maratonie, które odbędą się Turawie koło Opola.

Bardzo gorąco dziękujemy rodzicom naszych zawodników, którzy jak zawsze perfekcyjnie przyczynili się do organizacji naszych regat.

Dziękujemy również bardzo serdecznie wspierającym firmom:

erkadohaftekxpres

234567

WSPRCIEMiM

SPONSORZY

 

 

 

POLECAMY

logo do zamieszczenia na stronie 11

MI
acss

                       logo fundacja lotto jpg

                                                                                                             ELDA 

   ISM

 

 dddd

 FindUsOn PL Header 2019

                                                                                               Nowy Dokument programu Microsoft Word 1 removebg preview

cropped LOGO POLADA4