LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA

PARTNERZY

indeksUKRAINA

111

222

333

444

 83108

Gościmy

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.

Lublin
-5...+1° C

BARDZO DOBRY POCZĄTEK SEZONU- ZŁOTO-SREBRO-BRĄZ

7Pierwsze Regaty 2023 roku odbyły się w dniu wczorajszym /sobota 15.04.2023/ w Poznaniu. Na poznańskiej MALCIE do pierwszej w tym sezonie rywalizacji stanęło 260 zawodniczek i zawodników z 14 klubów. Impreza organizowana w stolicy Wielkopolski inaugurowała krajowy sezon startów w sprincie kajakowym. Zawodnicy rywalizowali na dystansie 1000 metrów w czterech kategoriach wiekowych (seniorzy, juniorzy, juniorzy młodsi, młodzicy). Na listach startowych znaleźli się m. innymi medaliści Akademickich Mistrzostw Świata, aktualny wicemistrz świata juniorów oraz wielu medalistów mistrzostw Polski. Poznańska impreza była doskonałą okazją do połączenia wspaniałych wrażeń sportowych z porównaniem kondycji poszczególnych zawodników po minionej zimie. W ramach regat odbyło się szereg emocjonujących wyścigów, również z udziałem naszych zawodników. Jezioro Malta stanowiło doskonałą przestrzeń do rywalizacji, pozwoliło uczestnikom na pokazanie swoich umiejętności w warunkach obiektu najwyższej klasy światowej.


Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
Juniorzy
Dawid GIEROBA, Maksymilian MAGOCH - K-1 oraz K-2 1000 m
Juniorzy młodsi
Kaja TAMULEWICZ, Michał ZIELIŃSKI - K-1 1000 m
Młodzicy
Natalia MOŁDOCH - K-1 1000 m
Wiktor GABRYEL, Dominik AUGUSTYNEK - K-1 oraz K-2 1000 m
WYNIKI NASZYCH ZAWODNIKÓW
Wiktor GABRYEL oraz Dominik AUGUSTYNEK zdominowali wyścigi w kategorii młodzików, zdobywając trzy medale:
K-1 1000 m wywalczyli srebrny medal /Wiktor GABRYEL/ oraz brązowy medal /Dominik AUGUSTYNEK/
W K-2 nie dali szans rywalom. Zdobywając złoty medal w pięknym stylu.
Ponadto do finałów awansowali:
Kaja TAMULEWICZ - K-1 1000 m juniorek młodszych zajęła czwarte miejsce
Michał ZIELIŃSKI - K-1 1000 m juniorów młodszych był ósmy
Dawid GIEROBA, Maksymilian MAGOCH - K-2 1000 m juniorów zajęli szóste miejsce

W kontekście nadchodzącego sezonu należą się słowa uznania i gratulacje dla całej drużyny. Przed nami 27-30.04.2023 starty w Ogólnopolskiej Konsultacji Juniorów w Wałczu oraz w Długodystansowych Mistrzostwach Polski w dniach 5-7.05.2023 które odbędą się w Wolsztynie.

9111213146453

111

222

W Y N I K I   R E G A T

SPONSORZY

 

 

 

POLECAMY

logo do zamieszczenia na stronie 11

MI
acss

                       logo fundacja lotto jpg

                                                                                                             ELDA 

   ISM

 

 dddd

 FindUsOn PL Header 2019

                                                                                               Nowy Dokument programu Microsoft Word 1 removebg preview

cropped LOGO POLADA4