LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA

PARTNERZY

 

lublin

umarsz

lus

pzkaj

 

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Lublin
-5...+1° C

DOBRY POCZĄTEK SEZONU

Sezon zainaugurowaliśmy Ogólnopolskimi Regatami Otwarcia Sezonu. Zawody odbyły się w Warszawie w parku Skaryszewskim na Jeziorku Kamionkowskim. Młodzicy mieli do pokonania dystans 2000 m, juniorzy młodsi 3000 m, a juniorzy 5000 m.

Zawody odbywały się w strugach padającego deszczu i było bardzo zimno, termometr wskazywał zaledwie 6 st. C.

Trudne warunki nie przeszkodziły naszym zawodniczkom i zawodnikom w osiągnięciu dobrych rezultatów. Sześcioro naszych zawodników stanęło na podium.W kategorii juniorów triumfował Wiktor Wieruszewski, w młodziczkach Agata Zielińska. Drugie miejsce w juniorach młodszych zajął Jakub Lenart, Adam Kozak był trzeci. Paweł Jaworski był czwarty. Na trzecim miejscu w kategorii młodzików uplasowała się Marta Sieniawska oraz Mateusz Bielak.

 

 

Warszawa

 

 

 

 

Od lewej:
Adam Kozak,
Mateusz Bielak,
Jakub Lenart,
Paweł Jaworski,
Marta Sieniawska,
Agata Zielińska

SPONSORZY

sonet

 

 

 

POLECAMY

  MI
acss

                       

    

 DAREK

                                                                                                             ELDA 

   cropped-logo-1

 dddd

 FindUsOn PL Header 2019

WYWIAD Z MINISTREM Z MINISTREM SPORTU