LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA

PARTNERZY

lublin

umarsz

lus

pzkaj

 gif

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Gościmy

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Lublin
-5...+1° C

WARSZAWSKIE REGATY

W sobotę 20 września braliśmy udział w regatach o memoriał Jerzego Górskiego i Damiana Świerczyńskiego. Zawody odbywały się w Warszawie na kanale Żerańskim, stanowiły kolejny etap nabywania umiejętności startowych.
Rozegrano 11 wyścigów w konkurencjach K-1 oraz C-1 w kategorii:
Dzieci K-1 1000 m
Młodzików K-1 2000 m
Juniorów młodszych K-1, C-1 (kobiet) 5000 m
Juniorów K-1 5000 m
Seniorów K-1, C-1 (kobiet) 5000 m


W regatach startowali zawodnicy z klubów województwa mazowieckiego oraz goście z Brześcia (Białoruś).
W ekipie Białorusi startował aktualny Mistrz Europy Seniorów, Akademicki Mistrz Świata K-2 500 m oraz Akademicki Mistrz Świata K-1 1000 m Aleh YURENIA.
Nasz klub reprezentowali:
Juniorzy młodsi:
Jakub Lenart
Kacper Maciuk
Tomasz Durda
Młodzicy:
Agata Zielińska
Wiktoria Zalewska
Marta Sieniawska
Mateusz Bielak
Michał Gronowski
Mateusz Kowalczyk
Wojciech zięba
Radosław Dudziak
Jakub Rozwód
Dawid Boryga
Dzieci:
Agata Kowalczyk
Mikołaj Frąk
Najlepsze wyniki osiągnęli:
srebrny medal wywalczyła po zaciętym finiszu Agata Zielińska w konkurencji K-1 2000m młodziczek ulegając minimalnie zawodniczce z Białorusi.
srebrny medal wywalczył również Jakub Lenart startujący w konkurencji K-1 5000m juniorów młodszych. W wyścigu tym zwyciężył zawodnik z Białorusi, trzeci na mecie zameldował się również zawodnik reprezentujący białoruski Brześć.

Na wyróżnienie zasługują również wyniki:
Agata Kowalczyk startująca w konkurencji K-1 1000 m dzieci dziewcząt, w stawce ze starszymi o dwa lata od siebie koleżankami zajęła bardzo dobre 5 miejsce.
Mikołaj Frąk startujący w konkurencji K-1 1000 m dzieci chłopców startował również z zawodnikami starszymi od sibie, uplasował się w środku stawki zajmując 8 miejsce .
Mateusz Bielak startujący w konkurencji K-1 2000 m młodzików był 4, natomiast Mateusz Kowalczyk był 10. W wyścigu tym startowało 26 zawodników.

 

SPONSORZY

sonet

 

 

 

POLECAMY

  MI
acss

                       

    

 DAREK

                                                                                                             ELDA 

   cropped-logo-1

 dddd

 FindUsOn PL Header 2019

 cloud