Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Lublin
-5...+1° C

REGATOWA SOBOTA W RZESZOWIE

9 maja na terenie ośrodka "Lisia Góra" odbywały się I Regaty Kajakowe Miasta Rzeszów. Rzeszowskie zawody otwierały cykl startów okręgowego kalendarza. W regatach uczestniczyły kluby wchodzące w skład Lubelsko Podkarpackiego Związku Kajakowego:

Paweł Bartkiewicz 1 miejsce
Na zakończenie regat rozegrano wyścig K-4 200m open. Wyścig został przeprowadzony w specyficzny sposób. Do udziału w tejkonkurencji stanęły cztery osady. Zgłoszone osady startowały indywidualnie na łodzi udostępnionej przez organizatora. Nasza czwórkastartująca w mieszanym składzie Agata Zielińska, Wiktoria Zalewska, Patryk Zaborek, Mateusz Bielak zajęła 1 miejsce. Organizatorzy ufundowali równinie wyróżnienia dla najlepszych zawodników z każdego z klubów. Najlepszym zawodnikiem Rzeszowskiego Klubu Kajakowego został uznany Wojciech Majewski, najlepszym zawodnikiem w Klubie Kajakowym JEZIORO TARNORZEG uznana została Magdalena Szczęsna, Agata Zielińska została uznana najlepszym zawodnikiem naszego klubu. W punktacji zespołowej zajęliśmy pierwsze miejsce przed Rzeszowskim Klubem Kajakowym oraz Klubem Kajakowym JEZIORO TARNOBRZEG. Następne regaty objęte kalendarzem Lubelsko Podkarpackiego Związku Kajakowego odbędą się w Lublinie w dniach 20-21 czerwca, będą to 9. Międzynarodowe Regaty o Puchar Lubelskiego Koziołka. Cykl startów okręgowych zamykać będą jesienne zawody Zakończenia Sezonu w Tarnobrzegu.
Zapraszamy do galerii foto na pełne sprawozdanie z regat.