Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

Lublin
-5...+1° C

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW

IMPSNa jeziorze Malta w Poznaniu w dniach 5-7.06 odbywały się Mistrzostwa Polski Seniorów, II Regaty Eliminacyjne Seniorów oraz MP w Parakajakarstwie.
Uczestnicy rywalizowali w konkurencjach K-1, C-1, K-2, C-2, K-4, C-4 na dystansach 200, 500, 1000 oraz 5000m.

Nasi zawodnicy startowali w konkurencjach:
Krzysztof Majerski - K-1, K-2 200m.
Paweł Bartkiewicz - K-1, K-2 200m.
Wiktor Wieruszewski K-1 200, 500, 1000m
Osada K-2 200m Krzysztof Majerski-Paweł Bartkiewicz zajęła w finale A 8 miejsce.
Do finału B K-1 200m zakwalifikowali się wszyscy nasi zawodnicy.
Krzysztof Majerski zajął 2 miejsce,
Paweł Bartkiewicz uplasował się na 7 miejscu,
Wiktor Wieruszewski zajął 8 miejsce.
Wiktor Wieruszewski wygrał Finał B w K-1 500m uzyskując szósty czas dnia z finału A, natomiast w finale B na dystansie 1000m zajął 3 miejsce.
Udział w Mistrzostwach Polski wspierał Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Lublin.