Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

Lublin
-5...+1° C

REGATY DNIA DZIECKA - TYCHY

Nasi najmłodsi zawodnicy w dniu 4 czerwca rywalizowali w Tychach podczas tradycyjnych regat organizowanych przez MOSM Tychy z okazji Dnia Dziecka. W sześcioosobowej ekipie biorącej udział w zawodach znaleźli się: Marta Sieniawska, Michał Sawulski, Kacper Knieć, Agata Kowalczyk, Wiktor Balczus, Michał Zieliński. Zawody odbywały się na nietypowych dystansach 300m oraz 600m/z nawrotem/ w konkurencja K-1, K-2.
Najlepsze wyniki osiągnęli:
w kategorii dzieci dziewcząt złoty medal zdobyła Agata Kowalczyk, srebrny medal startując w osadzie mieszanej K-2 z koleżanką z klubu MOSM Tychy zdobyła Marta Sieniawska, nasz najmłodszy zawodnik Michał Zieliński brat naszej najlepszej zawodniczki Agaty Zielińskiej wywalczył medal brązowy w wyścigu MK-1 na dystansie.
Pozostali nasi zawodnicy zajęli miejsca:
Michał Sawulski w K-1 juniorów młodszych 6, Kacper Knieć w K-1 młodzików był 7 natomiast Wiktor Balczus w MK-1 dzieci ukończył wyścig na 5 miejscu.